4 najpopularniejsze samochody używane w Polsce

4 najpopularniejsze samochody używane w Polsce

Warto przeczytać

Zdecydowana większość Polaków zainteresowanych kupnem samochodu decyduje się na pojazd z rynku wtórnego. Nie dzieje się tak bez powodu, a czynnikiem mającym w tym kontekście kluczowe znaczenie jest cena.

Na rodzimym rynku samochodów używanych panuje ogromna różnorodność, ale jak wskazują sprzedawcy z firmy Używane Jak Nowe, największym powodzeniem cieszą się 11-letnie auta za mniej niż 20 tys. zł. Najbardziej poszukiwane są sprawne techniczne, z udokumentowanym przebiegiem i przejrzystą historią serwisowania pochodzące z pewnych źródeł samochody używane. Sprzedaż takich aut prowadzona jest w całej Polsce – na największą skalę w województwie mazowieckim.

Audi A4

Ten samochód osobowy klasy średniej to jedno z najchętniej kupowanych w Polsce aut używanych. Obecnie produkowana jest piata generacja tego modelu, który w ostatnim, czasie przeszedł gruntowaną modernizację. Odświeżoną wersję zaprezentowano w 2019 r. Duże uznanie wśród kierowców budzi również usportowiony wariant S4.

BMW 3

BMW 3 to najpoważniejszy konkurent Audi A4. Należy do grona sztandarowych modeli aut sygnowanych marką BMW. Produkowany jest od 1975 r. W 2018 r. do produkcji trafiła siódma generacja, która pod względem stylistycznym idealnie odzwierciedla kierunek rozwoju niemieckiego koncernu. BMW 3 występuje w dwóch wersjach nadwozia – jako sedan i kombi.

Audi A6

Niemieckie samochody cieszą się niemałą popularnością, ponieważ kojarzą się z trwałością, solidnością i znakomitymi właściwościami jezdnymi. A6 to samochód osobowy klasy premium, który doczekał się już piątej generacji (produkowana jest od 2018 r.). Auto wyróżnia się nowoczesnym designem i przestronnym, świetnie wyposażonym wnętrzem.

Volkswagen Passat

Passat to samochód osobowy klasy średniej cieszący się zaszczytnym mianem kultowego. Volkswagen wprowadził go do swojej oferty w 1973 r. W 2014 r. rozpoczęto produkcję ósmej generacji. Wyróżnia się ona niezwykle eleganckim wyglądem. Nowy Passat doczekał się wersji hybrydowej oraz uterenowionej odmiany Alltrack.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments