amazone junior

Baza wiedzy

Znaleziony temat: amazone junior

Jak kupować na Amazonie Junior przez Allegro?

Amazon Junior to platforma skierowana do najmłodszych użytkowników internetu. Dzięki niej dzieci mogą kupować produkty dostępne na Amazonie, ale tylko za pośrednictwem konta rodzica. Jednak co zrobić, gdy nie chcemy zakładać konta na Amazonie, a chcemy kupić produkt dla naszego dziecka? Możemy skorzystać z Allegro!

Krok 1: Wyszukaj produkt na Amazonie Junior

Przede wszystkim musimy znaleźć interesujący nas produkt na Amazonie Junior. Możemy to zrobić poprzez wpisanie nazwy produktu w wyszukiwarkę Amazona lub przeglądając kategorie.

Krok 2: Skopiuj link do produktu

Gdy już znajdziemy interesujący nas produkt, musimy skopiować link do niego. Możemy to zrobić poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na nazwę produktu i wybranie opcji „Kopiuj adres linku”.

Krok 3: Przejdź na Allegro

Teraz musimy przejść na stronę Allegro i wpisać nazwę produktu w wyszukiwarkę. Jeśli produkt jest dostępny na Allegro, powinien się pojawić w wynikach wyszukiwania.

Krok 4: Wklej link do produktu

Gdy już znajdziemy interesujący nas produkt na Allegro, musimy wkleić link do niego. Możemy to zrobić poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy w polu wyszukiwania i wybranie opcji „Wklej”.

Krok 5: Kup produkt na Allegro

Teraz możemy dokonać zakupu produktu na Allegro. Pamiętajmy jednak, że cena może być nieco wyższa niż na Amazonie, ze względu na prowizję pobieraną przez sprzedawcę.

Podsumowanie

Kupowanie na Amazonie Junior przez Allegro jest możliwe i łatwe. Wystarczy znaleźć interesujący nas produkt na Amazonie, skopiować link do niego, przejść na Allegro i wkleić link do pola wyszukiwania. Jednak pamiętajmy, że cena może być nieco wyższa niż na Amazonie, ze względu na prowizję pobieraną przez sprzedawcę.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: amazone junior

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments