bing bunny crochet pattern

Baza wiedzy

Znaleziony temat: bing bunny crochet pattern

Bing Bunny – jak zrobić własnoręcznie?

Bing Bunny to postać z popularnego brytyjskiego serialu animowanego dla dzieci. Ten sympatyczny króliczek z pewnością zdobył serca wielu maluchów, a teraz możesz zrobić go własnoręcznie. Wystarczy, że znajdziesz odpowiedni wzór i zaczniesz dziergać.

Wyszukiwanie wzoru

Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniego wzoru. Możesz poszukać go na różnych stronach internetowych, takich jak Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba czy AliExpress. Warto zwrócić uwagę na oceny i opinie dotyczące danego wzoru, aby mieć pewność, że jest on sprawdzony i łatwy w wykonaniu.

Materiały

Po wybraniu wzoru należy zebrać odpowiednie materiały. Do wykonania Bing Bunny potrzebne będą:

– włóczka w kolorze szarym, białym, niebieskim, czerwonym i czarnym,
– hak o odpowiedniej grubości,
– wypełnienie (np. wata),
– igła do przyszywania detali.

Wykonanie

Kiedy już masz wszystkie potrzebne materiały, możesz przystąpić do dziergania. W zależności od wybranego wzoru, instrukcje mogą się nieco różnić. Ogólnie jednak, aby zrobić Bing Bunny, należy:

1. Zaczynać od głowy. Dziergając w kółko, należy zrobić około 6 rzędów, a następnie zmniejszać ilość oczek, aby uzyskać kształt głowy.

2. Następnie należy zrobić uszy, które będą przyszyte do głowy.

3. Kolejnym krokiem jest wykonanie ciała, które składa się z dwóch części – przedniej i tylnej. Po wykonaniu obu części, należy je zszyć razem.

4. Potem należy zrobić ręce i nogi, które również będą przyszyte do ciała.

5. Na koniec należy przyszyć do głowy oczy, nos i usta.

Gotowe!

Po skończeniu dziergania i przyszywaniu detali, Twój własnoręcznie wykonany Bing Bunny jest gotowy. Możesz dać go swojemu dziecku lub zrobić prezent komuś bliskiemu. To idealny sposób na spędzenie czasu wolnego i stworzenie czegoś wyjątkowego.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: bing bunny crochet pattern

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments