google themes

Baza wiedzy

Znaleziony temat: google themes

Jak zmienić motyw wyszukiwarki Google?

Google jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do wyszukiwania informacji w Internecie. Jednakże, nie każdy wie, że można zmienić motyw wyglądu strony Google. Dzięki temu, możemy dostosować wygląd wyszukiwarki do naszych preferencji. W tym artykule przedstawimy krok po kroku, jak zmienić motyw Google na kilku popularnych stronach internetowych.

Allegro

Aby zmienić motyw wyszukiwarki Google na Allegro, należy najpierw wejść na stronę Allegro.pl. Następnie, w polu wyszukiwania wpisujemy dowolne hasło i klikamy na przycisk „Szukaj”. Pojawi się strona z wynikami wyszukiwania. W prawym górnym rogu strony znajduje się ikona z trzema kropkami. Klikamy na nią i wybieramy opcję „Ustawienia”. W nowym oknie wybieramy „Motyw” i z listy rozwijanej wybieramy „Google”. Klikamy „Zapisz” i gotowe!

Amazon

Aby zmienić motyw wyszukiwarki Google na Amazon, należy najpierw wejść na stronę Amazon.com. Następnie, w polu wyszukiwania wpisujemy dowolne hasło i klikamy na przycisk „Szukaj”. Pojawi się strona z wynikami wyszukiwania. W prawym górnym rogu strony znajduje się ikona z trzema kreskami. Klikamy na nią i wybieramy opcję „Ustawienia”. W nowym oknie wybieramy „Motyw” i z listy rozwijanej wybieramy „Google”. Klikamy „Zapisz” i gotowe!

Bing

Aby zmienić motyw wyszukiwarki Google na Bing, należy najpierw wejść na stronę Bing.com. Następnie, w polu wyszukiwania wpisujemy dowolne hasło i klikamy na przycisk „Szukaj”. Pojawi się strona z wynikami wyszukiwania. W prawym górnym rogu strony znajduje się ikona z trzema kreskami. Klikamy na nią i wybieramy opcję „Ustawienia”. W nowym oknie wybieramy „Motyw” i z listy rozwijanej wybieramy „Google”. Klikamy „Zapisz” i gotowe!

YouTube

Aby zmienić motyw wyszukiwarki Google na YouTube, należy najpierw wejść na stronę YouTube.com. Następnie, w polu wyszukiwania wpisujemy dowolne hasło i klikamy na przycisk „Szukaj”. Pojawi się strona z wynikami wyszukiwania. W prawym górnym rogu strony znajduje się ikona z trzema kreskami. Klikamy na nią i wybieramy opcję „Ustawienia”. W nowym oknie wybieramy „Motyw” i z listy rozwijanej wybieramy „Google”. Klikamy „Zapisz” i gotowe!

Podsumowanie

Jak widać, zmiana motywu wyszukiwarki Google na innych popularnych stronach internetowych jest bardzo prosta. Wystarczy kilka kliknięć, aby dostosować wygląd Google do naszych preferencji. Dzięki temu, korzystanie z wyszukiwarki stanie się jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: google themes

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments