Ładowarka samochodowa Tuczno zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Krótkie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Darłowo

Simple Fast
Innowacyjne techniki pojawiają się w znacznie intensywnym tempie, głównie w branży samochodowej. Utrzymują się systemy bezpieczeństwa, powiększa się komfort jazdy. Towarzyszy nam i postęp sprzęty, który pomaga w utrzymaniu codziennym kierowcom. Do gry wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w formy bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony wyposażone w model ładowania QI dostosowane są do tego typu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Darłowo

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, jaki w czasie przekazywania go do bazy podnoszą go skrzydłami i wdrażają ładowanie w konkretnej chwili. Sam zaczep czerpie z działalności akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Dużym plusem takiej procedur jest wspomniany komfort użytkownika. Czerpiąc z ładowania indukcyjnego nie musimy denerwować się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem wychodzącym z nagłego podpinania urządzenia na światłach w kroku miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do pojazdu, włożyć telefon do bazy i np. w ulicy do rzeczy ładować. W chwili tej prawie wszystek jest właścicielem smartfona. Sprzęt stosowany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy robienia zwolnień z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te czynności powodują ciągłą stratę energii baterii przez co smartfon musi być na bieżąco ładowany. I tutaj mając pod uwagę oczekiwania kierowców także dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Darłowo

Stabilność i szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest stałe utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza montowana istnieje w kratce środkowego nawiewu, przez co przydatna istnieje w wszelkiej chwili dla kierującego samochodem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, iż nie jest nadzieje żeby w pewien sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- chociażby w wypadku dużych manewrów za kierownicą. Innowacyjna technologia Quick Charge 3.0 zezwala na wydajniejszy i wielu szybszy proces ładowania telefonu niż w tradycyjnym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o powierzchni od 4,5” do 6,5”. Pozwala dodatkowo na szybką pracę ze meblem będącym w infrastrukturze zaś jego obsługą jedną ręką. Ponadto istnieje możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Darłowo

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera inne elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu dokonuje się w niezwykle bystry i odpowiedni sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- każde składniki zostają połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Stanowi obecne podejście bardzo intuicyjne dla wszystkich użytkowników. Indukcja stoi się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek stoi się centralną postacią- presja a przede całym termin to tematy codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie ułatwić pracę, w tym faktu ładowarka indukcyjna są lubiane nie tylko przez gadżeciarzy ale same dla wszystkiego, kto lubi spokojne i wygodne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Darłowo

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments