UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodzików w zmaganiach w formatu wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w bliskim Stargardzie a udział w nim zachowało 244 najlepszych młodych zapaśników z pełnego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a tak 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo spośród nich napisałem się Aleksander Polguj, który w klasy do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w rezultacie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący był i finał w roli do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursu wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię niezmiernie zadowolony z obecnych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie dopiero na etatach ale jeszcze na treningach gdzie toczyło się litry potu . Mam okazję że przyszłe lata współpracy przyniosą coraz większe wyniki nie dopiero na scenach kraju tylko i też na końcach Europy bądź same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najbliższy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments