video capture

Baza wiedzy

Znaleziony temat: video capture

Jak korzystać z funkcji video capture na popularnych platformach internetowych

W dzisiejszych czasach wideo stało się jednym z najważniejszych sposobów przekazywania informacji i rozrywki w internecie. Dlatego też wiele popularnych platform internetowych, takich jak Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress, oferuje funkcję video capture, czyli nagrywanie wideo bezpośrednio z przeglądarki internetowej. W tym artykule przedstawimy, jak korzystać z tej funkcji na wybranych platformach.

Allegro
Aby nagrać wideo na Allegro, należy przejść do sekcji „Dodaj nowy produkt” i wybrać opcję „Wideo”. Następnie należy wybrać plik wideo z komputera i przesłać go na serwer Allegro. Po przesłaniu wideo można dodać opis i ustawienia, takie jak jakość wideo i miniaturka.

Amazon
Na Amazonie można nagrać wideo za pomocą funkcji Amazon Video Direct. Aby to zrobić, należy zalogować się na swoje konto Amazon Video Direct i wybrać opcję „Dodaj nowy tytuł”. Następnie należy wybrać opcję „Dodaj wideo” i przesłać plik wideo z komputera. Po przesłaniu wideo można dodać opis, miniaturkę i ustawienia jakości wideo.

Google
Google oferuje funkcję nagrywania wideo za pomocą aplikacji Google Meet. Aby to zrobić, należy otworzyć aplikację Google Meet i rozpocząć spotkanie. Następnie należy wybrać opcję „Nagraj spotkanie” i rozpocząć nagrywanie wideo. Po zakończeniu nagrywania wideo można pobrać plik wideo z Google Drive.

Bing
Na Bing można nagrać wideo za pomocą funkcji Bing Video Search. Aby to zrobić, należy wpisać zapytanie wideo w wyszukiwarce Bing i wybrać opcję „Filtry”. Następnie należy wybrać opcję „Wideo” i wybrać wideo, które chcemy nagrać. Po wybraniu wideo można nagrać wideo za pomocą aplikacji Bing Video Search.

YouTube
Na YouTube można nagrać wideo za pomocą funkcji YouTube Live. Aby to zrobić, należy zalogować się na swoje konto YouTube i wybrać opcję „Twórz” na pasku nawigacyjnym. Następnie należy wybrać opcję „Transmisja na żywo” i rozpocząć nagrywanie wideo. Po zakończeniu nagrywania wideo można dodać opis, miniaturkę i ustawienia jakości wideo.

Vimeo
Na Vimeo można nagrać wideo za pomocą funkcji Vimeo Live. Aby to zrobić, należy zalogować się na swoje konto Vimeo i wybrać opcję „Transmisja na żywo” na pasku nawigacyjnym. Następnie należy wybrać opcję „Rozpocznij transmisję” i rozpocząć nagrywanie wideo. Po zakończeniu nagrywania wideo można dodać opis, miniaturkę i ustawienia jakości wideo.

eBay
Na eBay można nagrać wideo za pomocą funkcji eBay Video. Aby to zrobić, należy przejść do sekcji „Dodaj nowy produkt” i wybrać opcję „Wideo”. Następnie należy wybrać plik wideo z komputera i przesłać go na serwer eBay. Po przesłaniu wideo można dodać opis i ustawienia, takie jak jakość wideo i miniaturka.

Yandex
Na Yandex można nagrać wideo za pomocą funkcji Yandex.Video. Aby to zrobić, należy wpisać zapytanie wideo w wyszukiwarce Yandex i wybrać opcję „Wideo”. Następnie należy wybrać wideo, które chcemy nagrać, i wybrać opcję „Nagraj wideo”. Po zakończeniu nagrywania wideo

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: video capture

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments