youtube on

Baza wiedzy

Znaleziony temat: youtube on

Jak korzystać z YouTube na różnych platformach zakupowych?

YouTube to jedna z największych platform wideo na świecie, która oferuje użytkownikom nie tylko rozrywkę, ale także edukację, informacje i wiele innych treści. Jednak jak korzystać z YouTube na różnych platformach zakupowych, takich jak Allegro, Amazon, Google, Bing, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress? Oto kilka wskazówek.

Allegro

Jeśli chcesz znaleźć filmy na YouTube związane z produktami dostępnymi na Allegro, możesz skorzystać z wyszukiwarki YouTube i wpisać nazwę produktu lub kategorię, np. „telewizor 4K” lub „smartfon Samsung”. Możesz również skorzystać z funkcji „Wideo” na stronie produktu na Allegro, aby znaleźć filmy związane z danym produktem.

Amazon

Podobnie jak w przypadku Allegro, możesz skorzystać z wyszukiwarki YouTube i wpisać nazwę produktu lub kategorię, np. „książka kucharska” lub „słuchawki bezprzewodowe”. Możesz również skorzystać z funkcji „Video Shorts” na stronie produktu na Amazonie, aby znaleźć krótkie filmy związane z danym produktem.

Google i Bing

Google i Bing to dwie najpopularniejsze wyszukiwarki internetowe na świecie. Jeśli chcesz znaleźć filmy na YouTube związane z danym produktem lub kategorią, możesz wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarce, np. „jak zrobić sushi” lub „najlepsze smartfony 2021”. W wynikach wyszukiwania pojawią się zarówno strony internetowe, jak i filmy na YouTube.

Vimeo

Vimeo to platforma wideo, która skupia się głównie na filmach artystycznych i edukacyjnych. Jeśli chcesz znaleźć filmy na YouTube związane z danym tematem, możesz skorzystać z wyszukiwarki Vimeo i wpisać odpowiednie hasło, np. „film animowany” lub „nauka gry na gitarze”. W wynikach wyszukiwania pojawią się filmy na Vimeo oraz na YouTube.

eBay

Podobnie jak w przypadku Allegro i Amazon, możesz skorzystać z wyszukiwarki YouTube i wpisać nazwę produktu lub kategorię, np. „zegarek męski” lub „sukienka wieczorowa”. Możesz również skorzystać z funkcji „Video” na stronie produktu na eBay, aby znaleźć filmy związane z danym produktem.

Yandex

Yandex to rosyjska wyszukiwarka internetowa, która jest bardzo popularna w Rosji i innych krajach WNP. Jeśli chcesz znaleźć filmy na YouTube związane z danym tematem, możesz wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarce, np. „?????????? ??????” (rosyjskie filmy) lub „??????? ?????” (filmy edukacyjne). W wynikach wyszukiwania pojawią się zarówno strony internetowe, jak i filmy na YouTube.

Alibaba i AliExpress

Alibaba i AliExpress to dwie popularne platformy zakupowe z Chin. Jeśli chcesz znaleźć filmy na YouTube związane z danym produktem, możesz skorzystać z wyszukiwarki YouTube i wpisać nazwę produktu lub kategorię, np. „chińskie gadżety” lub „elektronika z Chin”. Możesz również skorzystać z funkcji „Video” na stronie produktu na AliExpress, aby znaleźć filmy związane z danym produktem.

Podsumowanie

YouTube to świetna platforma wideo, która oferuje użytkownikom wiele treści z różnych dziedzin. Jeśli chcesz korzystać z YouTube na różnych platformach zakupowych, możesz skorzystać z wyszukiwarek i funkcji dostępnych na tych stronach, aby znaleźć filmy związane z danym produktem lub tematem. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie filmy na YouTube są wi

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: youtube on

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments